22 Ocak 2015 Perşembe

Milletvekili Mehmet Metiner ve Milletvekili Şamil Tayyar, milletvekilliği adaylığınız garantilendi..


AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, 4 bakanın yüce divan oylaması sonrası Beyaz TV’ye çıktı ve aynen şunları söyledi:

"İçimizdeki ihanet şebekesi Erdoğan'a operasyon yapmıştır. Amaçlarına ulaşamadılar ama bir siyasi operasyona kalkıştılar"

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner ise A Haber’e şu çarpıcı cümleleri sarf etti:

"İçimizdeki ihanetçilerin sayısı az değilmiş. Bunun adı tek kelimeyle ihanettir. İhaneti göremeyecek kadar akılsız olanların siyaset yapmaması gerekiyor. Ben partimizden daha önce istifa edenleri bu şekilde davrananlardan bin kat daha şerefli addediyorum. İstifa etmek daha erdemli bir davranıştır. Onların kim olduğunu 3 aşağı 5 yukarı biliyoruz. Ama daha erken. Davutoğlu'nun lider olmasını içine sindiremeyenlerdir. O arkadaşlar mert olsunlar, dürüst olsunlar. Ama açıklamazlarsa bunlar er geç çıkacak ve affedilmeyecekler. Bu şekilde namertçe, ihanet içinde olan fare siyaseti izleyen firecilerin bu tavrını kınıyorum. Yürekleri yetiyorsa, gerekçelerini açıklasınlar."

Ahaa da ben bu yazıyla açıktan iddia ediyorum ve her türlü bahse giriyorum ki, hem Metin Bey hem de Şamil Bey artık milletvekilliği adaylığı kesindir.

Siyasette risk alan ve ilk mermiyi sıkan kazanır..

Her 2 siyasetçinin kökeni nedir?

Gazeteci olması tesadüf müdür?

Bence değildir. Gazeteci öngörüsüyle ve zekici planlamayla adaylık operasyonu tamamlanmıştır.

Şamil Bey, Gaziantep’ten kesin olarak listeye adını yazdırmıştır. Ha keza Metin Bey, Adıyaman ilinde ilk sırada listeye girmiştir.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan, AK Parti Grup Başkan Vekilleri oylama sırasında verilen fireyi sükunetle karşılarken; her 2 milletvekili siyasi tetikçilik hamlesiyle bir adım öne geçmişlerdir.

Arkadaş boşuna dememişler: ‘’İş bilenin kılıç kuşananındır’’

Çünkü aday belirlemede AK Sarayın yüzde 100 etkin olacağını, kaldı ki AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop, bunu açıkça ifade etmiştir. Her 2 milletvekili işi biliyorlar ve gereğini yaptılar..

Hem Şamil Beyin, hem de Metin Beyin milletvekili adaylıklarını şimdiden tebrik ediyorum..Bu yazı daha önce counter kisi tarafından okundu.
Yorum Gönder