24 Kasım 2015 Salı

Bomba belge ve CHP Bucak İlçe Başkanı’nın skandalı..Belge bugün elime geçti.

Belgede özel bilgilerin gizliliğine riayet ederek ana adı, vatandaşlık numarası ve cep telefon no’su gibi bilgilere karartma yaptım. Belgenin içinde hepsi yazılıdır.

Peki, belge kısaca ne diyor?

CHP Bucak İlçe Başkanı Sayın Aziz Yıldız’ın 30 Mart 2012-13 Şubat 2014 tarihleri arasında AK Parti’ye üye olduğunu söylemektedir.

Ne zaman üyelikten çıkarılmış?

AKBİS (AK Parti Bilişim Sistemleri) kayıtlarına göre 13 Şubat 2014 tarihinde AK Parti üyeliği sona ermiştir.

Peki, bu tarihleri arasında Sayın Aziz Yıldız neredeydi?

13 Nisan 2013 günü yapılan olağanüstü ilçe kongresinde ilçe başkanı seçilen Sayın Deniz Baykal’ın yönetim kurulu üyesiydi.

Soru 1: CHP üyesi olmadığı halde nasıl yönetim kurulu üyesi oldu?

Soru 2: Halen AK Parti üyeliği devam eden Sayın Aziz Yıldız’ın da içinde olduğu CHP Bucak İlçe Yönetim Kurulu üyeliği listesini onaylayan divan başkanı, il başkanı ve yönetim kurulu neden kontrol etmedi?

Sayın Aziz Yıldız halen AK Parti üyeliği devam ederken 2014 yerel seçimlerinde CHP Bucak İl Genel Meclisi 1.sıra adayı oldu..

Soru 1: 2014 Şubat ayı içinde üye olmadığı halde CHP’den il genel meclisi adaylığını onaylayan Burdur İl Başkanlığı kontrol görevini neden yapmadı?

CHP üyesi olmadığı halde Bucak CHP Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa edip il genel meclisi adayı olan Sayın Aziz Yıldız’ın yerel seçimlerde seçilemedi.

Soru 1: İlçe yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden Sayın Aziz Yıldız, il genel meclis üyesi seçilemeyince ancak yeni bir kongreyle yönetim kurulu üyeliğine dönebilecekken nasıl döndü? Bu usulsüz işleme il başkanlığı neden müdahil olmadı?

Soru 2: Usulsüz ve kuralsız yönetim kuruluna geri dönen ve  Bucak CHP İlçe Başkanlığından istifa eden Sayın Deniz Baykal’ın yerine Sayın Aziz Yıldız ilçe başkanlığına nasıl seçildi? İl Başkanlığı bu seçimi nasıl onayladı?

Soru 3: Burdur İl Başkanlığının gözetiminde ve kontrolünde usulsüz İlçe başkanlığına getirilen Sayın Aziz Yıldız’ın milletvekili önseçim üye listesinde isminin olmaması ve oy kullanamaması nedir, nasıl açıklanır?

Soru 4: Hukuken sakat başlangıç sonrası devam eden çeşitli parti içi görev işlemlerini tümden geçersiz kılmaz mı?

Şimdi ben buradan CHP Burdur İl Disiplin Kurulu’nun yukarıdaki sorulara cevap bulmak üzere hemen soruşturma açmasını bekliyorum ve çağrı yapıyorum..

CHP Yüksek Disiplin Kurulu’nun da Burdur İl Başkanlığını ilgilendiren sorulara cevap bulmak üzere hemen disiplin soruşturması açmasını bekliyorum ve çağrı yapıyorum..

1 hafta sonra belgeli başka bir bomba haber daha patlayacaktır.

Ömer ÖZDAMAR

Bucak-BURDUR
NOT: BU YAZI 600 KÜSUR DEFA OKUNMUŞTUR..
O ZAMAN YAPILACAK SON HAMLE KALIYOR, GEMİLERİ YAKMAK.. 13 YILDIR ÜYESİ OLDUĞUM CHP'Yİ BIRAKMAK DIŞINDA SEÇENEK KALMADI..

CHP TÜZÜĞÜNÜN 3.BÖLÜM 29.MADDESİ AÇIKTIR. yÖNETİM VE İL DELEGELİĞİ LİSTESİNDE 1 VE 2.DERECE YAKIN BULUNAMAZ.. 
BULUNUYOR VE NE İL NE DE MERKEZ HİÇBİR ŞEY YAPMIYOR..

YARGITAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI SİYASİ PARTİ ÜYE KAYIT SİSTEMİNE GİRİŞ 2015 YILI SON DÖNEMİ OLMASINA RAĞMEN 2013-2014 YILINDA CHP İÇİNDE NASIL İLÇE BAŞKANI OLDU, NASIL İL GENEL MECLİSİ ADAYI OLDU? LÜTFEN OLAYA BİR DE BU GÖZLE BAKIN..

MESELE AKP'DEN CHP'YE GEÇİŞ DEĞİLDİR.. AKP'YE ÜYE İKEN CHP'DE GÖREV ALMASIDIR.. LÜTFEN BU İNCE NÜANSI GÖZDEN KAÇIRMAYIN!


Bu yazı daha önce counter kisi tarafından okundu.
Yorum Gönder